Comenzi EBAY

In jos

Comenzi EBAY

Mesaj  Admin la data de Vin Oct 30, 2009 12:13 am

Intermediez cumpararea oricarui articol de pe site-urile eBay (United States, United Kingdom, Deutschland, France, Spain, Italy etc.).

Plata pentru prudusul comandat se va face anticipat prin una din urmatoarele metode:
- Transfer Bancar;
- prin serviciul de plata online Paypal.

COMISIOANUL ESTE NEGOCIABIL IN FUNCTIE DE COMANDA EFECTUATA

Cum cumpar?
1. intri pe www.ebay.com, www.ebay.co.uk, www.ebay.de, www.ebay.fr, www.ebay.nl, www.ebay.at etc.....;
2. cauti produsul dorit, preferabil cu vanzare imediata (BUY IT NOW), dar participi si la licitatii;
3. verifici daca vanzatorul trimite in Romania, Europa sau Worldwide;
4. verifici daca vanzatorul are feedback-uri pozitive (urmareste si de cat timp este inscris pe Ebay)
5. verifica daca vanzatorul accepta PAYPAL;

Termeni si conditii.

* toate responsabilitatile va revin voua !!! Alegeti un vanzator cu feedback bun, care si-a onorat angajamentele in trecut, preferabil un Ebay Shop. Cititi cu atentie textul anuntului, produsele sunt descrie amanuntit de vanzatorii seriosi (stare fizica, accesorii, refurbished etc).
* asigurati pachetele de cate ori este posibil, deoarece se pot rataci pe drum. Eu nu am nici un control sau vina pentru transport, indiferent ca vin prin USPS, FEDEX, CHINA Post, DHL etc.
* produsele din UE nu au vama !!!Cele din US se opresc in vama unde sunt desfacute si verificate.
* in functie de tara de unde se livreaza articolul, timpul de livrare difera(ex: Hong Kong, CHINA aprox 3 saptamani)

PLATA SE FACE IN AVANS, + COMISION, INAINTE DE LANSAREA COMENZII.

Admin
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 29/06/2009

http://lsusamv.forumers.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum